Кошик
3296 відгуків
+380 (95) 005-33-76
Мега Туризм - магазин туристических вещей
Контролер заряду від сонячної батареї UKC CP-410A 8458, фото 1
Контролер заряду від сонячної батареї UKC CP-410A 8458, фото 2
Контролер заряду від сонячної батареї UKC CP-410A 8458, фото 3
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення

Опис Контролера заряду від сонячної батареї UKC CP-410A 8458

Контролер заряду UKC CP-410A 8458 — це інтелектуальний пристрій, що забезпечує оптимальне керування зарядом і розрядом акумуляторів, приєднаних до сонячних панелей. Має вбудований дисплей, що показує поточний стан батареї, напругу, струм, потужність і час роботи.

Обладнаний захистом від перезарядження, глибокого розряджання, короткого замикання, перегрівання та зворотної полярності.

 

Характеристики:

  • Номінальна напруга: 12/24 В
  • Максимальний струм заряду: 10 А
  • Максимальний струм розряду: 10 А
  • Режим заряду: PWM (широтно-імпульсна модуляція)
  • Індикація стану заряду
  • Захист від короткого замикання, перевантаження, перегрівання, зворотної полярності
  • 2 вбудовані USB-порти 5 В/ 2.1 А

 

Комплектація:

  • Контролер заряду

 

*Колір і відтінок виробу на світлині може відрізнятися від реального. Комплектація товару може змінюватися виробником без повідомлення. Магазин не несе відповідальності за зміни, внесені виробником.

Основні
ВиробникUKC
Країна виробникКитай
Тип контролераPWM
Напруга живлення12 В, 24 В
Максимальний струм сонячної батареї10 А
Максимальний струм навантаження10 А
Електронний захистЗахист від перенапруги, Захист від перегріву, Захист від короткого замикання, Захист від неправильної полярності
Індикатор рівня зарядуТак
Користувальницькі характеристики
Гарантія14 днів
Доставка/оплатаВідсилання великогабаритних товарів і товарів вартістю до 200 грн. здійснюється за передоплатою частковому або повному обсягу. Термін доставки 2 робочих дні.
Вбудований дисплейДа
  • Ціна: 370 ₴