Продавець Мегатуризм розвиває свій бізнес на Prom.ua 11 років.
Знак PRO означає, що продавець користується одним з платних пакетів послуг Prom.ua з розширеними функціональними можливостями.
Порівняти можливості діючих пакетів
Bigl.ua — приведет к покупке
Кошик
3109 відгуків
+380 (95) 005-33-76
Мега Туризм - магазин туристических вещей

Електрочайники

Напевно, у кожного з нас не проходить і дня без чашечки улюбленого гарячого напою, і тільки електричний чайник справляється з приготуванням чаю/кави, що бадьорить, одночасно розслаблює, допомагає справлятися з щоденними завданнями і є неодмінним учасником під час відпочинку.

Є кілька причин, за якими електричні моделі завоювали таку популярність. Це моментальний нагрів води, без контакту з нагрівальним елементом або вогнем, без нагару, і що найважливіше: розташувати його можна де завгодно, та й він автоматично відключається. До всього іншого:

сток закривається спеціальним фільтром і накип не потрапляє в чашку;

чистка такої моделі зсередини набагато простіше звичайного залізного чайника;

прозора вставка в стінці завжди дозволяє розгледіти, скільки води залишилося.

Але сьогодні безглуздо зводити критерії вибору до одному правилу «кип'ятить воду – ну й чудово», так що вирішивши купити чайник, зверніть увагу на те, скільки різних функцій є у цього предмета повсякденного вжитку. Адже крім кип'ятіння, він може нагрівати воду до певної температури і підтримувати її в заданому режимі. Прилад може бути оснащений світловим і звуковим сповіщенням, багатоступеневою захистом для неуважних і забудькуватих споживачів і так далі.

Як і для багатьох інших кухонних пристроїв, матеріал виготовлення відіграє першорядне значення.

Пластик – найпопулярніший. Властивості матеріалу дозволяють виготовляти моделі чайників будь-якої форми. Але все ж традиційно виробники випускають циліндри, прикрашені декоративними елементами. Так що можна купити чайник недорого з пластику, маючи широкий вибір по вазі, колірним різноманітністю і термостійкості поверхні. Але разом з тим, можливий неприємний запах з-за перегріву пластику, чого, до речі, у брендових виробників немає.

Зовні електрочайники з металу виглядають дорого, ефектно і яскраво. І хоча такого розмаїття форм, як у пластикових, тут немає, але у кожного виробника є своя родзинка. Мінус полягає лише в тому, що металевий корпус може сильно нагріватися. І вже знаючи про це, достатньо лише бути завбачливі і використовувати тільки ручку. На металевий чайник ціна в Україні: Києві, Дніпропетровську, Харкові, Запоріжжі, Одесі та Кривому Розі відрізняється в більшу сторону в порівнянні з пластиковими аналогами, але воно того варто.

Скляний варіант – це завжди красиво і екологічно, але, погодьтеся, дуже крихке. У використанні потрібно бути вкрай акуратним, за то можна не турбуватися про своє здоров'я. Враховуйте, що на склі буде видна кожна порошинка і порошинка. Будьте готові і до частого очищення приладу від залишків накипу і патьоків.

Якщо оформлення і дизайн пристрою радують око і прикрашають кухонний інтер'єр, то нагрівальний елемент говорить про термін служби приладу. Загалом є два варіанти: це або диск, або спіраль. В бюджетних моделях найчастіше можна знайти саме спіраль, і в цілому вона справляється із завданням на «ура». Але в даному випадку нікуди не дітися від накипу, і час на підігрів витрачається більше. Більш практична форма нагрівальної деталі – металевий диск. Вона охороняє камеру від утворення великої кількості накипу, елемент простіше миється і чиститься, а також немає обмежень щодо обсягу води, що підігрівається.

В зависимости от объема, Вы можете купить чайник в интернет магазине, например, в Комфи, разных размеров: от маленьких (до 0,4 л) до больших (4 л). Но для домашнего использования лучше останавливать выбор на устройствах 1,5-2л, чего вполне достаточно для большой семьи. Большие же и емкие модели хороши скорее для офисов. От мощности прибора зависит то, как быстро будет подогреваться вода. Согласитесь, что для электрочайника это чуть ли не основной показатель, отличающий его от стандартных наплитных моделей. К оптимальным показателям относится 1500 Вт, чего достаточно для нагрева 2-х литров в течение 3-х минут. И нужно ли Вам больше – уже спорный вопрос. Да и справится ли Ваша проводка с нагрузкой в 3000 Вт? Не забывайте, что с ростом мощности устройства, растет и опасность его эксплуатации.

Дополнительные параметры

Наряду с чайниками, все более популярными становятся термопоты – это своеобразный гибрид чайника и термоса. При запуске он поддерживает воду в заданном значении температуры.

Терморегулятор – позволяет выставлять максимальную температуру, до которой должна нагреться вода. Ведь в быту не всегда нужен исключительно кипяток, иногда удобнее просто иметь под рукой теплую воду.

Долгое кипячение – функция говорит сама за себя: вода кипятится на протяжении 3-4 мин. По многочисленным утверждениям, это способствует уничтожению микробов и появлению вредных соединений в воде.

Таймер – компонент удобного программирования чайника на старт нагрева или кипячения воды в указанное время.

Разом з перерахованими вище, чайники в Комфі можуть мати й інші елементи: підсвічування, дисплей, індикатор рівня води, відсік для зберігання шнура, фільтр і багато іншого.

ГалереяСписок

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner